Nov 4, 2011

Milí přátelé!

Cítíme, že je potřeba udělat malou tečku za naším tvořením, a že se zkrátka sluší rozloučit. Na rok jsme se odmlčely a až nyní je nám oběma již jasné, že se k digiscrapbooku nevrátíme. Několik let jsme jím žily, stal se nám více než koníčkem, našly jsme díky němu i spoustu přátel. Děkujeme především všem, kterým se naše tvorba alespoň trochu líbila a kteří z ní tvořili nádherné věci. Děkujeme děvčatům z našeho týmu, bez kterých bychom to těžko zvládaly a děkujeme i našim rodinám za jejich podporu a trpělivost. Nyní už jdou naše cesty jiným směrem, ale uznejte, že tyto několikaměsíční dámy za to stojí:


(naše dcery - Aninka a Lucinka)

Chcete-li, můžete si zde zdarma stáhnout pár našich starších kitů k volnému použití. Nechť se vám z nich hezky tvoří. Děkujeme a přejeme vám všem jen to nejlepší!

We would like to say GOODBYE! Here you can download some of our older kits for free. Thank you and enjoy it!Martina a Veronika

Bohemian Art

Poppies

5 comments:

Anonymous said...

Just a quick note to let you know that a link to this post will be placed on CraftCrave in the DigiFree category today [05 Nov 02:00am GMT]. Thanks, Maria

Jarkab1 said...

thank you!!!

díky, holky! jste zlaté!

CBH said...

Thank you so much for this post. I want to let you know that I posted a link to your blog in CBH Digital Scrapbooking Freebies, under the Page 8 post on Nov. 05, 2011. Thanks again.

♥...Mo...♥ said...

Muchisimas Gracias por compartir, esto es realmente hermoso

Lucie Cali said...

Thanks, I used it one of my designs.

http://dunsoleilalautre.blogspot.com/2011/11/template-by-httpscropisoeurs.html