Sep 30, 2008

Hi there!
We created a Wall Calendar 2009. It`s in two version. If you want to create your own wall calendar easy, use our quick pages and get inside your photo. We have it in the shoppe in European (Monday-Sunday) and American (Sunday-Saturday) version.Ahoj všichni, dokončily jsme pro Vás kalendáře pro rok 2009. Můžete si je zakoupit jako hotové QP (QP jsou hotové stránky ve formátu A4, kam si vložíte jen fotografie)
or you can buy it as a separate PNG`s frames and dates and you can create your unique wall calendar.

nebo si můžete zakoupit samostatné rámečky a číselníky na průhledném pozadí a vytvořit si kalendář podle své fantazie.

Pokud nemáte možnost platit přes paypal, a máte zájem o samostatné rámečky s číselníky nebo o hotové QP (i v české a slovenské verzi), kontaktujte nás na mail. Cena pro Vás je 95,- Kč za rámečky a číselníky a 85,- Kč za QP.
Připomínám, že na objednávky, které dostanu do zítřejší 6 hodiny ranní se vztahuje sleva 20%.


And here is a little freebie for you:
Nezapomněly jsme ani na freebie:
You can grab it here.
Stáhnout si ho můžete zde.


Have a nice week!
Hugs,

Martina & Veronika

Sep 22, 2008

A Boy kit Add-On

Hi there! We are here again with our A boy kit Add-On which compliments our A boy kit. Here is a preview:
Ahojky, jsme tu s pokračováním kitu A Boy kit, tentokrát s názvem A boy kit Add-On, zde je náhled:


As a special present for our czech customers we created this freebie with czech diacritic and one bonus papers. You can grab it here.
Speciálně pro české zákaznice jsme vytvořily bonus - českou diakritiku + bonusový papír.


And here is a little gift for everyone. Enjoy and see you soon!
A tady je speciální dárek pro všechny - doufáme, že Vás potěší :o)

Českým zákaznicím, které nemohou platit přes Paypal, nabízíme prodej tohoto kitu za 60,- Kč. Pokud si jej koupíte do půlnoci 23.9.2008 a uplatníte kupon, který jste obdržely za nákup kitu A boy Kit, můžete získat neuvěřitelnou slevu 50%!

Sep 8, 2008

A boy kit freebie

Hi everyone! I`m here to show you our new goodies. We created A boy kit, but it`s not a kit just for the boys. You can find there many naturals elements and lovely papers. Here is the preview:

Ahoj všichni! Ráda bych vám ukázala náš nový kit, který jsme vytvořily. Jmenuje se A BOY KIT, ale není pouze pro klučičí ločka. Najdete v něm spoustu přírodních elementů a příjemných papírů. Zde je náhled. Zákaznice, které nemohou platit přes paypal, upozorňujeme na možnost zakoupení tohoto kitu vzhledem ke 30% slevám, které do soboty probíhají na Scrapartist, za pouhých 65,-Kč. Kontaktujte nás prosím emailem.And look what create our amazing creative team:

And a little gift for you, a small freebie from this kit. If you like it, you can download here. ENJOY!


Sooo... back to our FIX IT! challenge. Thanks for all your entries! I must say it has been very hard to choose the winner! So I have a little surprise - 3 winners! Ladies, congrats!!!

1. place (Fix It! and 5$ GC) - Miraza and her amazing page:
2.-3. place (Fix It!) - Milky with her Iva and Rizulka with her Happiness:I`ll email you your prizes ASAP, but now I'm seriously dead, it`s a midnight here and I'm going to bed. Good night or good day, wherever you are!

xoxo
Nikolette

Sep 2, 2008

FIX IT! challenge and freebie

Hi there! We are here again with our NEW elements after our summer break! It called FIX IT! and it`s a great collection of staples, pins, nails, tacks...

Ahoj! Jsme tu po naší letní přestávce s další novinkou, která se jmenuje FIX IT! a je to skvělá kolekce různých sponek, špendlíků, připínáčků, hřebíků... Kromě toho získáte s nákupem i velice užitečný bonus zdarma!
Pro zákaznice, které nemůžou platit přes PAYPAL připomínáme, že FIX IT! včetně bonusu můžete mít za 45,- Kč - stačí nás kontaktovat na email bohemianart (@) email.cz :o)


This week’s challenge is to create a layout where you fix the most of the elements or papers on it. And here is a little FREE sample of our new element pack Fix it! for this challenge.

A máme tu další challenge. Tentokrát máte za úkol připevnit na vašem LO co nejvíce elementů nebo papírů a ZDE si můžete stáhnout malou ukázku zdarma.


Create one layout and post a link in the comments before tuesday September 9th and enjoy! Next week we`ll draw one layout to win FIX IT! and 5$ GC to our store.

A zadání naší challenge? Jednoduché. Připevněte co nejvíce elementů či papírů na vašem LO různými sponkami či špendlíčky apod., stáhněte si toto freebie a kromě jiného použijte i naší free sponku a minimálně jeden další produkt Bohemian Art. Vytvořte LO, vložte jej do nějaké zahraniční galerie a link i s vaší emailovou adresou vložte ještě před 9.9.2008 do komentářů pod tímto příspěvkem. Příští týden vybereme jednoho vítěze, který získá kompletní FIX IT! a také 5$ GC do našeho obchodu.